
У третю річницю повномасштабної війни міська влада не пустила людей до Свято-Георгіївської дзвіниці (відео)
У третю річницю повномасштабного вторгнення рф криворіжці вийшли на спільну молитву за мир. Містяни зібрались, аби духовно підтримати наших захисників України.








