
У Кривому Розі вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (фото)
Напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в.о. міського голови Юрій Вілкул зустрівся з криворіжцями, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та разом з ними поклали квіти до пам’ятного знаку «Пам’яті чорнобильців», що на проспекті Миру.








