asd

Всі новини про життя міста

Чи можете ви побачити, хто переглядав ваші відео TikTok?

Від підлітків, які заробили свої перші гроші, часто можна почути що вони планують купити айфон Вінниця щоб знімати тік ток. TikTok — одна з найпопулярніших платформ для короткострокового відео, на яку постійно завантажуються мільйони нових відео. Але мало що може бути більш розчаровуючим, ніж створення відео, яке ніхто не дивиться. На щастя, у TikTok є лічильник переглядів відео, який дозволяє дізнатися кількість людей, які переглянули ваші відео, включно з кількістю глядачів, які фактично переглянули їх до кінця. Але чи можете ви побачити, хто переглядає ваші TikToks? 

Як працює функція перегляду відео TikTok

Вірусне відео у TikTok залежить від кількох факторів, таких як кількість переглядів відео, які ви отримуєте за короткий період. Один перегляд зараховується, коли користувач переглядає ваше відео до кінця, не пропускаючи та не залишаючи на середині. Кожен перегляд у зацикленому відео також зараховується як один перегляд.

У TikTok ви можете побачити, скільки користувачів переглянули ваші відео. Раніше, окрім підрахунку переглядів відео, ви також могли бачити ім’я користувача. Але це вже не так. Тепер ви можете переглядати їхні демографічні дані лише за допомогою інструменту аналітики TikTok. Але ви також можете побачити, хто переглядав ваш профіль TikTok, за допомогою функції перегляду профілю. То що, якщо вам потрібна додаткова інформація про ці перегляди відео? TikTok Analytics дає змогу отримати огляд залучення ваших відео та інші ключові відомості.

Що TikTok Analytics може розповісти вам про ваші відео TikTok

Аналітика TikTok охоплює чотири широкі категорії: Огляд, Вміст, Підписники та Трансляції підсумок того, що ви можете очікувати знайти в кожній категорії.

  • Огляд: перегляди відео, перегляди профілю, оцінки “подобається”, коментарі, унікальні глядачі та публікації.
  • Вміст: перегляди відео, оцінки “подобається”, коментарі, публікації та вибране, включаючи загальний час відтворення, середній час перегляду, переглянуте повне відео та нових підписників тощо.
  • Підписники: загальна кількість підписників, кількість підписників, статистичні дані про підписників і час найбільшої активності.

Трансляції : Аналітика в прямому ефірі, рейтинг глядачів, найбільша кількість подарунків, найкращі подарунки та рейтинг глядачів, найвищий час перегляду, найкращі глядачі, повтори та порушення. Зауважте, що ви можете переглядати аналітичні дані для опублікованих вами відео лише після того, як увімкнете функцію аналітики.

Як використовувати аналітику TikTok для ваших відео TikTok

Щоб використовувати TikTok Analytics, вам потрібно мати принаймні одне загальнодоступне відео та обліковий запис Творця або Бізнес-акаунт. І саме за приладами для якісного відео контенту варто завітати в аптаун Вінниця. Ось як почати використовувати TikTok Analytics:

  • Відкрийте TikTok і натисніть «Профіль».
  • Натисніть кнопку меню у верхньому правому куті.
  • Натисніть «Створити відео» та створіть загальнодоступне відео, якщо ви його ще не створили.
  • Натисніть Аналітика.
  • Натисніть кнопку Увімкнути.
  • Натисніть «Перегляди відео» на вкладці «Залучення». Крім того, торкніться Вміст і торкніться відповідного відео. Тепер ви зможете побачити загальний час відтворення, середній час перегляду, переглянуте повне відео, нових підписників, рівень утримання та джерело трафіку.

Отже, TikTok показує, хто переглядав ваше відео? На жаль, TikTok більше не показує імена користувачів глядачів, як ми бачили в цій статті. Однак статистика, доступна в TikTok Analytics, може допомогти вам дізнатися більше про демографічні показники ваших глядачів.

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі