Всі новини про життя міста

«Це просто знущання над тваринами»: мешканець Кривого Рогу тримає двох породистих собак в жахливих умовах – без їжі, води та даху над головою

Нещодавно соцмережі вибухнули історією про двох хвостатих, господар яких зовсім не дбає про них. Сусід горе-власника побачив собак, котрі прив’язані до дерева, цілодобово перебувають на вулиці, під дощем та снігом, без їжі та питної води. Небайдужі неодноразово пропонували містянину допомогу, але її він не приймає. Таким випадком займалась і поліція, незабаром має відбутись судове засідання, проте зоозахисники воліють вже зараз забрати чотирилапих, зважаючи на морози.

Пан Євген мешкає в одному з приватних будинків у Центрально-Міському районі, та з настанням осені він помітив двох одиноких німецьких вівчарок у подвір’ї свого сусіда. Чоловіка обурило побачене – тварини постійно прив’язані ланцюгом до дерева, а на території не видно жодної будки чи вольєра. За спостереженнями, хвостаті живуть просто на вулиці, намагаючись стерпіти дощі, сніги та заморозки. Також вони не мають постійно їжі та питної води, а до шерсті налипають шматки бруду. 

Небайдужий криворіжець одразу звернувся до свого сусіда з пропозицією допомогти, зокрема надати матеріал для облаштування будки. Пан Володимир, горе-власник тварин, відмовився, аргументуючи це браком часу. Після цього пан Євген знов звернувся до сусіда й сказав, що самостійно збудує з іншими небайдужими будки, на що знов отримав негативну відповідь. Далі криворіжець вже не став терпіти знущання над тваринами й написав про цю ситуацію у себе в соцмережі, звернувся до поліції та волонтерів.

«Ми про цих тварин знаємо вже давно, але після закінчення літа лише стало їх видно. Над собаками просто знущаються. Собаки знаходяться постійно на вулиці, в них немає даху над головою, немає часто їжі, немає питної води. Зараз морози. Я до сусіда неодноразово звертався з проханням збудувати буди для собак. Матеріали йому дали, але в нього не було часу. Потім ми зібралися з сусідами й запропонували самотужки зробити будки, але він відмовився. Я не розумію його рішення, собаки дуже страждають, дуже їх шкода», – наголосив Євген Степанов. 

З приводу знущання над тваринами люди кажуть, що звертались неодноразово до поліції, а потім до дільничного. Відомо, що 4 січня мають провести судове засідання з приводу вилучення собак. Але цього негайно хочуть міські правозахисники. За їх словами, собаки сильно потерпають, в них вже психічні порушення. На вигляд парі собак приблизно три роки, але радості і блиску в очах, притаманних цьому віку, у хвостатих немає.

Наразі відомо, що господар вівчарок працює у «швидкій» та постійно допомагає людям. Сусіди не можуть нічого поганого сказати про чоловіка, але коли мова заходить про собак питання стає руба. Криворіжець мешкає в іншій оселі, а цю територію він вважає «дачею». Власник чотирилапих заперечує усі звинувачення й каже, що тварини у чудовому стані. На його думку, в них у достатній кількості є їжа та вода, вони не мерзнуть, а будки їм не потрібні. Чоловік вказував, що планує побудувати вольєр, а сусід просто обмовляє його.

«Неприємна ситуація, адже ми на власні очі побачили, як все насправді відбувається. Собаки знаходяться в неналежному стані, їх не годують, в них немає води, сплять на землі під відкритим небом. Тому будемо докладати усі зусилля, підключати волонтерів, аби цю проблему вирішити. Це просто знущання над тваринами… Я розумію, що зараз війна і людям трошки не до цього, але якщо ми не будемо піклуватися про тварин, то це може перейти у щось гірше, тому ми допомагатимемо. Сподіваюсь, що ми звільнимо собачок та зробимо їх життя кращим», – відмітила волонтерка Світлана Янович.

Жінка розказала, що житло для собак вже знайшли. У небайдужої знайомої є екоферма, куди можна влаштувати тварин. Наразі потрібно лише забрати їх у горе-господаря.

Джерело: one.kr.ua

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
2 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі