Накрив артилерійським вогнем Мирівську громаду.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
“Люди неушкоджені. Яких збитків місцевим завдали атаки – ще уточнюють рятувальники.
У решті районів Дніпропетровщини було спокійно. Без обстрілів”, – повідомив він.
Також вчора, 27 вересня, протягом дня ворог знову тероризував Нікополь. Зранку російська армія обстріляла місто з важкої артилерії. А вже вдень – поцілила «дроном-камікадзе».
Не минулося без руйнувань. Понівечені приватний будинок, комунальне підприємство та об’єкт інфраструктури. А ще – господарська споруда, теплиця й електромережі. Жертв і травмованих немає.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-27_19-00-25-1-1024x706.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE