![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/398162048_830419052417793_3509840235147523920_n-1024x682.jpg)
З 31 жовтня по 3 листопада в м. Дніпро проходив особистий Чемпіонат України з швидких шахів та бліцу серед жінок, в якому взяла участь вихованка ДЮСШ №3 Юліана Мінаєва.
Турнір проходив за швейцарською системою в 11 турів з контролем часу 15 хв + 10 сек на хід (рапід) та 3 хв + 2 сек на хід (бліц) і всього в змаганні взяли участь 43 шахістки з 10 областей України,серед яких 5 майстрів спорту.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/398257723_830419249084440_3921141396858025109_n-1024x682.jpg)
За підсумками цих престижних змагань талановитій криворожанці, яка нещодавно стала віце-чемпіонкою Європи з шахів до 18 років, підкорилась нова вершина: вона стала бронзовим призером з швидких шахів та чемпіонкою України серед жінок з бліцу.
“Це спортивне досягнення, яке досі не підкорювалось жодному шахісту Кривого Рогу, дозволило Юліані отримати звання Майстра спорту України з шахів. Вітаємо Юліану та її тренера Вадима Казмірука з історичним досягненням та бажаємо подальших успіхів!” – зазначив голова Федерації шахів м. Кривий Ріг Микола Іщенко.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/398164932_830386519087713_6023855381147603766_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/398183308_830418972417801_7878127982264395014_n-1024x682.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/399094811_830419109084454_5601598917383617377_n-682x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/399075198_830386792421019_439907461706245174_n-1024x768.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE