asd

Всі новини про життя міста

Демонтаж пошкодженого ракетою будинку в Кривому Розі: оголошено тендер на технагляд

Очікувана вартість послуг технагляду становитиме понад 120 тисяч гривень.

У Кривому Розі готуються до процедури демонтажу частини житлового будинку, зруйнованого російською ракетою. Управління капітального будівництва Криворізької міської ради оголосило відкриті торги на послуги з технічного нагляду за частковим демонтажем будинку на вулиці Українська, 55.

Інформація про тендер розміщена на сайті державних закупівель Prozorro , передає Відомо.

Очікувана вартість послуг технагляду складає 120 661,25 гривень. Аукціон на вибір підрядника стартує 17 червня. Роботи з технічного нагляду мають бути завершені до 25 липня.

Раніше, в рамках відновлення зруйнованого будинку, було проведено проектно-вишукувальні роботи, які коштували міському бюджету 640 117,44 гривень. Роботи з часткового демонтажу будинку оцінили в 8 747 936,40 гривень.

Виконавцем робіт із демонтажу стало ТОВ “Уайт”. Державна аудиторська служба провела моніторинг процедур закупівлі, не виявила порушень.

Демонтаж зруйнованого будинку – це важливий крок у процесі відновлення будинку. Він дозволить очистити територію від небезпечних конструкцій та підготувати її для подальшого відновлення.

Важливо відзначити, що демонтаж – це не просто руйнація, а складний технологічний процес, що вимагає професійного підходу та ретельного контролю. Він, у свою чергу, необхідний для забезпечення безпеки робіт, дотримання будівельних норм та стандартів, а також для запобігання позаштатним ситуаціям.

Нагадаємо, що 31 липня 2023 року російська ракета потрапила до дев’ятиповерхового житлового будинку, зруйнувавши його з 4-го по 8-й поверх. Внаслідок трагедії загинуло 6 людей.

Джерело: Відомо

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі