![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-20_13-52-47-1024x768.jpg)
З ранку 20 квітня у Кривому Розі в парках, скверах, біля будинків, на дитячих майданчиках з робочим інструментом працювали містяни – садили дерева і чагарники, прибирали сміття, щоб зробити своє місто біль ошатним та чистим.
Про це повідомили у міському відділі преси та внутрішньої політики.
Традиційно, у квітні проходить загальноміський День довкілля. В умовах війни цей захід набуває особливого значення – він об’єднує жителів, і крім екологічного аспекту -прибирання, очищення території, має і психологічний зміст – допомагає відволіктись кожному мешканцю.
Цьогоріч у День благоустрою в рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» взяли участь десятки тисяч мешканців міста, було залучено 37 одиниць техніки (як комунальної так і підприємств), висаджено 179 дерев та 104 чагарника, прибрано 39 сміттєзвалищ та очищено 15,4 км берегів.
Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул взяв участь у висадці дерев та кущів (катальпи та спіреї) у парку Шахтарський у Покровському районі та разом із Нацгвардійцями висадив туї і горобину біля пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам у Саксаганському районі.
«Дуже вдячний криворіжцям, які долучилися до Дня довкілля та всі разом вийшли, щоб прибрати свої прибудинкові території, парки, майданчики. Ми любимо рідне місто. І зараз ми також допомагаємо комунальникам, адже багато працівників в армії, захищають рідну країну, місто від ворога. Кривий Ріг – сила і разом ми переможемо!», – сказав Олександр Вілкул.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-20_13-52-45-1024x536.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-20_13-52-46-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-20_13-52-48-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-20_13-52-49-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-20_13-52-50-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-20_13-52-51-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-20_13-52-52-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-20_13-52-54-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-20_13-52-55-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-20_13-52-56-2-766x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-20_13-52-56-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-20_13-52-57-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-20_13-52-58-1024x768.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE