test

Всі новини про життя міста

Дніпропетровщина – лідер України з цифрової трансформації, – аналіз Мінцифри

Мінцифри України визначило індекс цифрової трансформації областей. Серед усіх регіонів держави лідер – Дніпропетровщина.

Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.  

«Дніпропетровщина впевнено тримає високу планку. Цифрові перевтілення області визнали й в профільному міністерстві. Враховували результати роботи нашої команди за увесь 2022 рік. Навіть в умовах воєнного стану в нашому регіоні найпотужніша мережа ЦНАПів. Впроваджуються нові електронні послуги», – зазначив заступник начальника Дніпропетровської ОВА Іван Начовний.

Він додав, що за аналізом Міністерства цифрової трансформації, наш регіон отримав найвищий індекс. У трійці лідерів за кількістю балів Тернопільська та Одеська області.

Загалом таке дослідження визначає ефективність діджиталізації. А ще демонструє, наскільки активно впроваджуються електронні сервіси.

Рівень цифровізації визначали за декількома категоріями. Основні з них: розвиток ЦНАПів, розширення доступу до інтернету та впровадження режиму «без паперів». Останній показує, як успішно обласна влада та органи місцевого самоврядування переходять на електронний документообіг.

Щодо ЦНАПів, то у 2022 році в області відкрили понад 30 точок доступу до адмінпослуг. Ще 7 – цьогоріч.

В умовах воєнного стану на Дніпропетровщині працюють майже дві сотні точок доступу до адміністративних послуг. Там з початку 2023-го надали вже більш ніж 230 тис сервісів.

Попрацювала область й над підключенням до швидкісного інтернету віддалених сіл. Загалом оптоволоконні мережі провели до понад 80 населених пунктів. Майже 27 тис мешканців регіону отримали доступ до стабільного інтернету. Роботи виконали коштом держсубвенції.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи