Всі новини про життя міста

Дніпропетровщина прийняла Конгрес місцевих та регіональних влад: які питання розглядали

Дніпропетровщина прийняла Конгрес місцевих та регіональних влад.

Головував на ньому начальник ОВА Сергій Лисак. Захід зібрав керівників міністерств. Голів районів, громад і профільних фахівців. Долучилися й оборонці, правоохоронці та рятувальники. Під час дискусії порушили низку важливих питань.

«Говорили про надважливе. Виклики, перед якими ставить нас війна. З одними пораємося на рівні регіону. Інші долаємо з допомогою держави. Є й такі, що вирішуємо гуртом. За результатами зустрічі окреслили подальший план дій. Спільно працюватимемо й надалі, бо маємо єдину ціль. Безпека українців, комфорт та якість їхнього життя», – зазначив начальник ОВА Сергій Лисак.

Одна з тем – реабілітація військових та цивільних, які постраждали від дій агресора. Цьогоріч 34 заклади охорони здоров’я області уклали договори з НСЗУ на надання такої послуги. Дніпропетровщина ініціювала й створення цілої мережі спеціалізованих реабілітаційних центрів для оборонців.

«Дякую обласній адміністрації та раді за те, що відгукнулися на ініціативу нашого міністерства. Розвиваєте реабілітаційні відділення у кластерних і надкластерних медзакладах. Сьогодні ви є лідерами у цьому», – сказав міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Говорили учасники заходу й про захист енергетичних об’єктів області. А ще – водозабезпечення районів Дніпропетровщини, які постраждали від підриву російськими загарбниками Каховської ГЕС.

«Внаслідок підриву Каховської ГЕС 70% мешканців Криворіжжя залишилися без централізованого водопостачання. Та завдяки реалізації альтернативних проєктів та будівництву великого магістрального водогону у більшості домівок вже відновлена цілодобова послуга», – зазначив начальник Криворізької РВА Євген Ситниченко.

«Дієвою була й робота штабу з ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС. Разом відпрацювали механізм взаємодії. І зрештою, ефективно подолали ту кризову ситуацію, яку створили окупанти», – додав начальник Нікопольської РВА Євген Євтушенко.

Обговорили на Конгресі й хід робіт з розмінування сільгоспземель, відбудову та нюанси організації освітнього процесу під сиренами. А ще – підтримку міжнародних партнерів у всіх цих процесах.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі