![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/ava-1-1024x683.jpg)
Днями Дніпропетровська ОВА підписала меморандум з національною IT-компанією. Відтак спільно втілять освітній проєкт. У три етапи проведуть безкоштовні курси. Вони для ветеранів російсько-української війни та представників громад. А ще – держслужбовців.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/foto1-1024x683.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/foto2-1024x683.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/foto3-1024x683.jpg)
«Попри повномасштабну війну Дніпропетровщина цифровізується. Новітні технології впроваджуємо на регіональному та місцевих рівнях. Це дозволяє розширювати перелік електронних послуг для мешканців. Крім того, оптимізує процеси і сприяє прийняттю ефективних управлінських рішень», – зазначив заступник начальника ОВА Іван Начовний.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/foto4-1024x683.jpg)
Задля підвищення кваліфікації держслужбовців у цих напрямках ОВА підписала меморандум з національною IT-компанією Yalantis OÜ. Представники профільних департаментів пройдуть освітній курс.
Слухачі дізнаються про нюанси планування проєктів. Навчаться моніторити та контролювати виконання поставлених цілей.
З представниками громад IT-фахівці розглянуть тему кібербезпеки. Розкажуть, як їх відбивати та долати ймовірні наслідки.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/foto6-1024x683.jpg)
А от для ветеранів російсько-української війни підписанти підготували більш загальний курс з інформаційних технологій.
Кожен з етапів триватиме два-три місяці. У подальшому проєкт планують масштабувати.
новини Кривий Ріг LIFE