Всі новини про життя міста

До Дня визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників провели турнір з баскетболу на кубок Вадима Гурова (фото)

З 20 по 23 лютого у Кривому Розі, на базі ДЮСШ №10, проходив XXΙV міський турнір на кубок Вадима Гурова з баскетболу серед юнаків шкільного віку.

Про це повідомили у міському відділі преси та внутрішньої політики.

За результатами запеклої боротьби кращою командою з баскетболу серед юнаків стала команда Тернівського району, яка з рахунком 35:27 перемогла своїх суперників з Покровського району. Таким чином, баскетболісти  з Покровського району посіли друге місце. Трете місце – у команди Саксаганського району.

На сьогоднішній день баскетболом у місті займається більше 800 спортсменів, з них більше 150 у дитячо-юнацьких спортивних школах та понад 650 в спортивних клубах.
 
За 24 роки даний турнір сприяв розвитку не тільки масового баскетболу, але й дав путівку в професійний спорт криворізьким баскетболістам, збірникам України Ігорю Зайцеву, Михайлу Горобченку та іншим спортсменам.

Ярослав Осіпов, гравець команди Тернівського району (центровий) зазначив: «Для нашої команди велика честь виступати на турнірі пам’яті Гурова. Ми серйозно готувалися і доклали зусиль, щоб перемогти. І надалі будемо наполегливо тренуватися, показувати відмінні результати, прославляти рідний Кривий Ріг. Ми вдячні керівництву міста за те, що у  Кривому Розі спокійно і у нас є можливість займатися спортом та брати участь в змаганнях».


Естафету хлопців у березні приймуть представниці прекрасної статі. До Міжнародного жіночого дня, з 4 по 7 березня, у Кривому Розі пройде міський турнір з баскетболу на кубок В. Гурова серед дівчат.


Вадим Миколайович Гуров був металургом за фахом, багато років свого життя віддав нашому промисловому гіганту «Криворіжсталі». Пройшов шлях від простого підручного сталевара до керівних посад, став Заслуженим металургом України. Вадим Миколайович був народним депутатом України II, III та IV скликань. Завжди в стінах парламенту захищав інтереси рідного Кривбасу, «піднімав» місто та промисловість.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
3 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
,,ваван нелохович...
1 місяць тому

Дехто міністр юстиції Малюська (той, що регулярно під дурочку косить) заявив, що ми не можемо зробити термінове перезавантаження БЕБ, бо це велика проблема під час війни. Тобто, влаштувати погром у Генштабі й Командуванні ЗСУ, зняти Головнокомандувача під час війни, що вже обернулося для України низкою поразок на фронті – це для них не проблема. А перезавантажити злочинну структуру, що перебуває в ручному управлінні опи й чмирить бізнес, розкручує корупцію та заганяє економіку в тінь – це під час війни проблема???

До речі, вимога швидкого й реального перезавантаження БЕБ прямо записана в меморандумі з МВФ, у вимогах для отримання фінансування від США та ще в ряді документів. Категорична відмова виконати цю вимогу може призвести до припинення виділення траншів МВФ. Але ж то для країни, а кому вона в цій владі потрібна?

Сірко
1 місяць тому

Ухилянти – як ті, хто 100 років назад не пішов воювати за УНР, а потім у 1933 році їв власних дітей,
Під час війни за незалежність армія УНР становила близька 100 тис. козаків і старшини. І це не 36-мільйонну на той час Україну. Армія незалежної Естонії на той час також становила 100 тис. Але це на 1 млн естонців. Себто в Естонії 10% нації взяли до рук зброю і стали на захист Батьківщини і свободи. А в Україні – менше 0,3%”,
якби 100 років тому на захист України стали 10% тодішнього населення, вона мала би армію в понад 3 млн багнетів та шабель. І могла б перемогти радянську Росію – так само, як це змогла зробити Естонія
Для початку можна було б Пашинського не саджати, а навпаки всіляко допомагати та підтримувати виробництво. Ще можна було б 17 лярдів не на розпил в дорогах, а на озброєння направити. Багато чого можна було б зробити без особливого напрягу, але це якби метою була перемога, а не оманські договорняки

буковель-ОМАНСЬКИЙ
1 місяць тому

ЧОМУ зрадник Баканов який здав Херсон і Маріуполь і південь України не в тюрьмі Зеленський ти його призначав???????
Велике крадівництво! Це головне! Щоби масковити мали гарну дорогу їхати по захопленій Україні. Туди пішли всі можливі гроші. Замість будівництва захистних споруд.
всі українці розуміють хто зрадникі, питання одне як в даний час рішити цю проблему,