![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/414475910_10227936620135670_5296878795436054829_n-1024x512.jpg)
Кінець року подарував неочікувану і дуже приємну зустріч. До нас завітали гості з Польщі. Вони не планували їхати до Кривого Рогу, але доля вирішила інакше.
Так про візит волонтерів із Польщі повідомляє Благодійний фонд «розвиток міста».
Доброчинці привезли дуже круті буржуйки (легкі і функціональні), саме таких зараз потребують наші захисники. Тепер їх грітеме не тільки наша з вами любов! – йдеться у дописі.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/415276547_357845316850845_3734166383161569009_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/414481517_10227936615775561_2239129021268458325_n-1024x577.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/415534954_357845350184175_1197143845047196884_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/416167325_357845263517517_4766331004955258030_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/416518090_357845330184177_6685436610765113560_n-768x1024.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE