asd

Всі новини про життя міста

До криворізького повітря не потрапить 40 тисяч тонн забруднюючих речовин

Екологічна ситуація в Кривому Розі суттєво покращиться. Принаймні – атмосферне повітря має стати чистішим.

Цьому сприятиме крок, котрий цьогоріч здійснює розташоване в нашому місті потужне промислове підприємство – ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Про це повідомило міське управління екології:

«ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надано до управління екології разом зі звітом про виконання заходів Міської екологічної програми за 2022 рік Наказ про виведення з експлуатації аглофабрики металургійного виробництва.

Згідно наказу підприємством в рамках реалізації заходів Міської екологічної програми виведено з експлуатації аглофабрику, що не відповідала сучасним екологічним вимогам. Задекларований підприємством в програмі екологічний ефект – зниження викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря на 37 тис.тонн/рік. Внесок викидів від аглофабрики в загальний обсяг викидів від підприємства складав 13%.

В рамках реалізації заходів Міської екологічної програми підприємством зупинена експлуатація коксових батарей №1 і №2. Ефективність заходу – зниження обсягів викидів на 2,5 тис. т/рік. При цьому важливим є те, що зменшаться викиди таких специфічних речовин як аміак, сірководень, бензол , фенол, саме на викиди цих речовин нарікають мешканці нашого міста.

Таким чином, за рахунок виведення із експлуатації об’єктів застарілого обладнання аглофабрики металургійного виробництва та коксових батарей №1 та №2, відбудеться зниження обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря міста майже на 40 тис. тонн на рік».

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі