Всі новини про життя міста

До опалювального сезону підготувались: проєкт на Центральному ГЗК дозволив заощаджувати 2,4 млн грн/рік

На об’єктах Центрального ГЗК фахівцями YASNO Energy Efficiency реалізовано енергоефективний проєкт зі встановлення сучасних теплових насосів. Проєкт дозволить зменшити використання теплової енергії на майже 800 Гкал. Економічний ефект – зменшення витрат на 2,4 млн грн/рік.

Про це повідомили у пресслужбі YASNO у Дніпропетровській області.

Щоб зменшити витрати підприємства на енергоресурси та забезпечити якісні умови для роботи працівників адміністративно-побутового комплексу шахти «Гігант-Глибока» та відділу найму та розвитку персоналу (колишній навчально-курсовий комбінат) було встановлено нове обладнання – сучасні теплові насоси виробника Cooper&Hunter, а також система погодозалежної автоматики. Дана система дозволить контролеру динамічно приймати значення датчиків температур зовнішнього повітря та автоматично визначати, яку кількість тепла необхідно для будівлі в конкретний момент. Таким чином забезпечується оптимальне використання теплової енергії для опалення і відповідно зменшуються витрати на її виробництво.

Також ця система дозволить максимально обігрівати приміщення в нічний час, а в години пікового навантаження контролер забезпечить роботу теплонасосів в режимі підтримання комфортної температури.

«Такі проєкти напередодні старту опалювального сезону на підприємствах мають особливе значення. Адже витрати на оплату теплової енергії різко зростають. Врегулювати це питання дозволяють сучасні енергоефективні рішення, які ми пропонуємо нашим клієнтам і в якості котрих уже переконались фахівці на об’єктах Центрального ГЗК Метінвесту», – сказав Євген Тарасюк, директор YASNO Energy Efficiency.  

«Незважаючи на складні часи, ми системно впроваджуємо інноваційні проєкти на усіх майданчиках Центрального ГЗК. Це допомагає нам поліпшити умови праці, підвищити промислову безпеку та зберегти ресурси. Завдяки енергоефективним та сучасним технологіям ми виробляємо конкурентоспроможну продукцію, яка користується широким попитом на світових ринках», – підкреслив генеральний директор ЦГЗК Групи Метінвест Дмитро Шевчик.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі