Всі новини про життя міста

Дороги Дніпропетровщини будуть взимку посипати не тільки технічною сіллю

Вже зовсім скоро зима, тож, звичайно, будуть ожеледиці. Аби мінімізувати таку дорожню небезпеку, спеціальні служби застосовують для посипання доріг протиожеледні суміші. Цьогоріч склад таких сумішей буде інший.
До речі, європейського походження.
Про новацію повідомило Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України:
“Заготовляємо протиожеледні матеріали на місцях та працюємо з міжнародними партнерами для забезпечення технічною сіллю: Агентство відновлення проводить заходи з підготовки доріг до зими.
Починаючи від цієї зими Служби відновлення в областях поступово будуть переходити на більш економічно обґрунтовані технології обробки доріг проти ожеледі. Замість солі планується використовувати різні реагенти, якщо температура буде не занадто низька.
На сьогодні Служби відновлення та підрядні організації заготовили:

  • солі технічної – 68,7 тис. тонн;
  • фрикційних матеріалів – 397,2 тис. тонн;
  • соляних розчинів – 25,2 тис. тонн.
    Агентство відновлення також працює з європейськими партнерами щодо постачання в Україну технічної солі на умовах безоплатної допомоги. Так від Уряду Нідерландів отримаємо до 60 тис. тонн технічної солі, залежно від безпекової ситуації в портах. Перші 15 тис. тонн уже відвантажуються по областях.
    Відтак, залишки протиожеледних матеріалів із минулого сезону та надана гуманітарна допомога забезпечать необхідний обсяг для підготовчих заходів цієї зими.
    На проведення робіт із зимового утримання підрядні організації задіюватимуть не менше 7519 одиниць основної техніки й механізмів, а також залучатимуть 222 одиниці техніки, якщо погодні умови будуть значно ускладнені”.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі