test

Всі новини про життя міста

ДТЕК Дніпровські електромережі підготував відео-інструкцію, як швидко передати покази лічильників через чат-бот у Viber та Telegram (відео)

Настав час передачі показів лічильника. Для своїх клієнтів ДТЕК Дніпровські електромережі пропонує зручний сервіс для  їх передачі − чат-бот у Viber та Telegram. Головна перевага онлайн-сервіса − цілодобове обслуговування клієнтів без необхідності відвідувати офіси компанії.

ДТЕК Дніпровські електромережі рекомендує всім побутовим клієнтам скористатися чат-ботом у Viber та Telegram для передачі показів лічильника за лічені хвилини. Вчасно передані покази лічильника допоможуть уникнути розбіжностей між розрахованим та фактично спожитим об’ємом електроенергії. Для того щоб нарахування були фактичними, а не розрахунковими, передавати покази краще в останні 2 дні поточного місяця та в перші 3 дні наступного. Піклуючись про клієнтів, ми підготували покрокову відео-інструкцію, як користуватися чат-ботом для передачі показів. Переглянути її можна у відео.

«ДТЕК, незважаючи на війну,  продовжує розвивати сучасні онлайн-послуги та створив зручний чат-бот для швидкої передачі показів електроенергії. Чат-бот працює у Viber та Telegram. На сьогодні вже понад 27 тисяч клієнтів користуються ним та щомісяця цей показник збільшується. Завдяки чат-боту мешканці області можуть не лише передати покази лічильника, а й отримати відповіді на найпоширеніші питання не виходячи з дому та в зручний для себе час, адже він функціонує в режимі 24/7», розповідають у компанії.

Для того, щоб почати користуватися чат-ботом необхідно:

1. У пошуку месенджера Viber або Telegram ввести «ДТЕК Дніпровські електромережі» або перейти за прямим посиланням Viber або Telegram;

2. Слідуючи за підказками меню, отримати або передати необхідну інформацію.

Також передати покази лічильників можна й іншим зручним для клієнтів способом:

  • веб-форму на сайті без додаткової реєстрації. У розділі треба обрати район, вказати номер особового рахунку, кількість зон на вашому лічильнику та покази по зонах;
  • особистий кабінет на сайті ДТЕК Дніпровські електромережі;
  • голосове меню автоматичної передачі показів. Телефонуйте за номерами (056) 790-99-00, (066/067/063) 790-99-00, 0-800-301-497 та обирайте кнопку «2». Після дотримуйтесь інструкцій для успішної фіксації показів.

Важливо. ДТЕК рекомендуємо мешканцям Дніпропетровщини щомісяця повідомляти покази лічильника, скориставшись дистанційними сервісами. Навіть, якщо клієнт вимушений був тимчасово залишити своє житло, та, відповідно, не використовує електроенергію обов’язково потрібно дублювати попередній показ. Вчасно передана інформація про спожиту електроенергію дозволяє сформувати точні обсяги споживання за календарний місяць, а компанії-постачальнику рахунки за спожиту електроенергію.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі