test

Всі новини про життя міста

ДТЕК Дніпровські електромережі розповів про 10 правил електробезпеки поблизу енергооб’єктів

В умовах війни фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі просять мешканців Дніпропетровщини бути особливо обережними. Не розводити вогонь, не наближатися до обірваних ліній та пошкоджених обстрілами енергооб’єктів. Не втручатися у роботу електроустановок, а у разі відключення світла не намагатись відновити електропостачання самостійно. Це може бути смертельно небезпечним.

ДТЕК – відповідальний бізнес, партнер суспільства та держави. З початку війни енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі цілодобово працюють, щоб забезпечити стабільну роботу енергоінфраструктури регіону.

Жителів області у компанії просять бути особливо уважними та обережними. Не втручатися у роботу енергооб’єктів, утриматися від розведення вогню під лініями електропередач, не наближатися до потенційно небезпечних предметів. Окрім ризику для здоров’я та життя, подібні дії можуть спричинити масштабні пожежі, пошкодження в мережах та призвести до відключення цілих населених пунктів та підприємств.

ДТЕК Дніпровські електромережі склав 10 правил з електробезпеки:

1. Біля ліній електропередач та трансформаторних підстанцій категорично забороняється розводити багаття, спалювати сухостій, залишати легкозаймисті матеріали та складати сміття.

2. Не наближуйтесь до розподільних щитків, трансформаторів та інших об’єктів енергопостачання та не намагайтеся втручатися в їхню роботу.

3.  У разі виявлення обірваного дроту, тримайтеся на відстані 8-12 метрів та повідомте про це в компанію.

4.      Якщо вже потрапили у небезпечну зону поряд з обірваним проводом, виходьте з неї не поспішаючи, тримаючи ноги близько одна до одної. Пересуватися треба не відриваючи ноги від землі, на довжину половини стопи за один раз.

5.      Будьте обачними за кермом вантажних автомобілів, кранів та автопідйомників, які можуть наблизитися до дротів повітряної лінії. Якщо транспорт потрапляє під дію електричного струму, виходити з нього треба обережно: не тримайтесь за кузов й металеві частини та намагайтесь відразу встати на землю двома ногами. Далі негайно покиньте небезпечну зону.

6.      Не закидайте дроти та інші предмети на повітряні лінії, дахи трансформаторних підстанцій та розподільчих пунктів, не запускайте повітряних зміїв поблизу ліній електропередач.

7.      Утримайтеся від висадки дерев біля повітряних ліній та під ними.

8.      Не підіймайтеся на дахи будинків та будівель, де поруч проходять електричні дроти.

9.      У разі відключення світла не намагайтеся здійснити ремонт самостійно. Якщо світло пропало у квартирі або будинку – зверніться до електрика, що обслуговує ваш будинок. Якщо світло пропало на всій вулиці – повідомте ДТЕК Дніпровські електромережі будь-яким зручним для вас способом (чат-бот, сайт, телефон, соцмережі).

10.    Про випадки загорання поблизу ліній електропередач або підстанцій, обірвані дроти, зламані чи відкриті двері трансформаторних підстанцій, в разі, якщо помітили спроби проникнути в приміщення з електричним обладнанням сторонніх осіб, − негайно повідомте про це компанію. Скористайтеся сайтом, чат-ботами у Viber та Telegram, зателефонуйте до контакт-центру +38 (056/066/067/063) 790-99-00, 0-800-301-497 або напишіть нам у Facebook.

Використовуйте лише офіційні канали інформації та зберігайте спокій. Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
3 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі