Всі новини про життя міста

ДТЕК Мережі провели на Дніпропетровщині масштабні тренування бригад енергетиків перед ОЗП

Бригади енергетиків операторів системи розподілу ДТЕК Мережі провели тренування до осінньо-зимового періоду.

Для додаткового стимулу вони пройшли у форматі змагань між різними ОСР. Участь у тренуваннях взяли ДТЕК Київські регіональні електромережі,  ДТЕК Київські електромережі,  ДТЕК Одеські електромережі та ДТЕК Дніпровські електромережі.

Про це повідомили у пресслужбі ДТЕК Дніпровські електромережі.

Енергетики операторів системи розподілу постійно вдосконалюються та розвивають робочі навички, які допомагають працювати та забезпечувати електропостачання для жителів міст та сіл в умовах бойових дій. Перед осінньо-зимовим сезоном фахівці провели масштабні тренування, в яких взяли участь команди фахівців з Києва, Київщини, Одещини та Дніпропетровщини. Вони відбулися на спеціальному навчальному полігоні Межиріч у Дніпропетровській області.

Кожна з чотирьох команд пройшла шість відповідальних етапів. Усі максимально наближені до реальних дій енергетиків у повсякденній діяльності. Зокрема, бригади тренувалися правильній комплектації бригад захисними засобами, пристосуваннями, інструментом, засобами пожежогасіння, стану автотранспорту. Відточували навички підключення абонентського вводу від повітряної лінії без відключення напруги для клієнтів, – за технікою, що гарантує безперебійне електропостачання для жителів під час проведення планових або аварійних ремонтів. Відпрацьовували перенос дротів 0,4 кВ з однієї опори на іншу з використанням автогідропідіймача; заміну запобіжників 10 та 0,4кВ на трансформаторній підстанції, тощо. Крім того, тренувалися у звільненні «потерпілого» від дії електричного струму на повітряній лінії 10 кВ, наданні долікарської допомоги зі зняттям потерпілого з опори. Такі навички надважливі в умовах війни та постійного ризику, з яким стикаються енергетики у  своїй роботі.

Найбільш вправною у тренуваннях показала себе бригада ДТЕК Київські регіональні електромережі. Друге місце – ДТЕК Дніпровські електромережі. Третє та четверте місця посіли ДТЕК Київські електромережі та  ДТЕК Одеські електромережі відповідно.

Отримані знання і навички роблять роботу фахівців ще більш ефективною та безпечною.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
дЕрмак Оманський
2 місяців тому

Вперше в Україні отримає винагороду викривач корупції: Євгену Шевченку виплатять понад 13 млн грн  Ідеться про організацію хабаря $5 млн, які призначалися керівникові САП Назару Холодницькому. За даними слідства, у нього хотіли “купити” зняття підозри з ексміністра Злочевського у справі про розкрадання стабілізаційного кредиту “Реал Банку”. Ще $1 млн нібито був призначений для посередників. 
Держава Україна поки програла у битві з корупцією. Хабарники на свободі, Шевченко при грошах. а що в остатку-резніков, портнов, татаров, дєрьмак і головний офшорист на ім’я щеневтік
Гео Лєрос і “плівки Єрмака” – ето другоє.