![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-04_14-14-45-768x1024.jpg)
Сьогодні, 4 січня, представники Асоціації “Союз Бізнесу Кривого Рогу” принесли тепло і радість у серця активістів Центру інвалідів “Разом”.
У святковий новорічний тиждень підприємці відвідали центр, щоб подарувати незабутні миті та взяти участь у новорічному концерті, підготовленому учасниками Центру. А Святий Миколай – член Асоціації – приніс із собою приємні подарунки.
Ця зустріч – не лише джерело святкового настрою, але й служить прикладом того, як бізнес може відігравати ключову роль у формуванні позитивного впливу в суспільстві.
Такі заходи виражають підтримку та увагу до тих, хто стикається з труднощами. У Союзі Бізнесу Кривого Рогу впевнені, що сила спільноти проявляється у здатності ділитися та піклуватися один про одного.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-04_14-14-44-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-04_14-14-46-2-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-04_14-14-46-768x1024.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE