test

Всі новини про життя міста

Електронний рахунок за світло у viber: в YASNO розповіли як отримати

Жителі Києва та Дніпропетровщини можуть отримати електронний рахунок у viber та одразу сплатити його, не чекаючи на паперову платіжку. Замовити рахунок та внести платіж можна за 5 хвилин прямо зі смартфону.

Для цього необхідно виконати декілька простих дій:

  • перейти на сайт yasno.com.ua
  • на головній сторінці обрати розділ «Замовити електронний рахунок на viber»
  • заповнити форму, де слід вказати: регіон, особовий рахунок та номер телефону

Після натискання кнопки «Надіслати» протягом кількох хвилин ви отримаєте повідомлення з посиланням на рахунок. Залишається лише сплатити за реквізитами платіжної картки або через GPay. Платіж відбувається без комісії, а квитанцію про оплату можна надіслати собі на електронну пошту.

В умовах воєнного стану можуть виникати складнощі зі своєчасною доставкою паперових платіжок. Тому замовлення електронного рахунку у viber – це надійний спосіб швидко та зручно розрахуватися за електроенергію. Також це можна зробити через Особистий кабінет, мобільний застосунок, чат-бот у viber/ telegram чи на сайті YASNO за номером особового рахунку чи адресою.

«Сьогодні нашим клієнтам не обов’язково мати паперову платіжку та йти у відділення банку, аби сплатити за світло. На сайті YASNO це можна зробити у зручний час та спосіб– за номером особового рахунку, адресою або замовити рахунок у viber. Причому ці сервіси дозволяють вносити платіж як за себе, так і за своїх близьких, які не користуються інтернетом», – сказав генеральний директор YASNO Сергій Коваленко.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі