В екстренному режимі навели лад.
В Саксаганському районі, поблизу кінотеатру “Олімп”, комунальники працювали як “мурахи” – роботи велися і на дорозі, і на тротуарі, і на невеличкому місцевому клаптику землі.
Нагадаємо початок цієї історії.
Наприкінці березня цьогоріч невідомі нищівно знищили з десяток живих дерев. Криворіжці висловлювали своє обурення з цього приводу і, навіть, звинувачення в адресу КП “Сансервіс”: мовляв, це саме комунальники перестаралися з омолодженням та озелененням.
На захист комунальних озеленювачів став голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул: він повідомив про відкриття криворізькими правоохоронцями провадження стосовно знищення дерев і пообіцяв, що на місці зрубаних дерев висадять новий сквер.
Власне, благоустрієм цього громадського простору і займалися минулого тижня працівники профільних підприємств.
Як результат – новий тротуар, нові бордюрдні камні вздовж облаштованого новим асфальтом з`їзду/виїзду з/на Володимира Великого.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-10_12-00-31-1024x575.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-10_12-00-32-2-1024x575.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-10_12-00-32-3-1024x575.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-10_12-00-32-1024x575.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-10_13-07-49-1024x575.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE