Криворізькі краєвиди вражають та викликають неабиякі позитивні емоції.
Тим паче, коли серед природного розмаїття вдається побачити щось незвичне.
Як-от мешканці Кривого Рогу Валентині Закордонець. Про свою знахідку вона повідомила в тематичній групі «Природа Криворіжжя»: «Щось новеньке побачили сьогодні в Червоній балці».
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/345586624_766756591645629_5344962610666079279_n-766x1024.jpg)
Користувачка Марина Капитон у коментарях припустила, що це «Ряст порожнистий».
Але Валентина заперечила: «До рясту ніякого відношення. Ряст уже відцвів і в голому степу він не росте. А ця рослинка була на самому сонці, стовбур 8 – 10 см і зверху квіточка. Була тільки одна».
новини Кривий Ріг LIFE