Тут споруджують огородження.
Чимало пішоходів, йдучи з вулиці Пушкіна або проспекту Поштовий в напрямку вулиці Калнишевського, аби скоротити шлях – не спускатися до річки, не проходити під мостом, потім не підійматися вверх і там вже перейти площу Визволення по означеному пішохідному переході – йдуть по проїзній частині до встановлених на площі зупинок маршруток.Тим самим створюють небезпечні дорожні ситуації.
Незабаром все має виправитися: вздовж «кільця» на площі Визволення в напрямку вулиці Калнишевського встановлюють металеві огородження.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-26_17-33-46-2-1024x575.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-26_17-33-46-3-575x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-26_17-33-46-1024x575.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE