У Кривому Розі жителі по різні боку річки Інгулець пристосувалися до переправи на саморобному паромі. Він слугує альтернативою понтонному мосту, який нині в аварійному стані.
Допис про своєрідну переправу створила користувачка Олена Ігорівна.
Як пояснюють у коментарях до посту місцеві, така переправа може вмістити 4 чоловіки. Так званим паромом користуються уже тривалий час. На щастя, трагічних випадків поки не зафіксовано.
Зрозуміло, що подібна ініціатива дуже небезпечна. У людей є інші надійні способи перетину річки, але й «паромом» не гербують, щоб пришвидшити час дістатися протилежного берега.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/unnamed-file-6.png)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336024270_1304305330185156_4564118419242117145_n-1024x766.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336362109_2782510175218561_4487641907932093167_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/337876500_981516183018521_6295946699647333844_n-1024x462.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/338148464_3323235181340185_2936416571588929735_n-1024x462.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE