Українa бореться за своє незалежне та вільне існування. Щодня ведуться запеклі бої – українські Герої відбивають ворожі атаки та завдають по рашистах ударів.
От і артилеристи 17-ї Криворізької танкової бригади імені Костянтина Пестушка вправно виконують свою військову справу.
«Воїни артилеристи постійно підбадьорюють окупантів гарячими подарунками. На фото бойовий розрахунок РСЗВ БМ-21 «Град», – зазначили в пресслужбі 17-та окрема танкова Криворізька бригада імені Костянтина Пестушка.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/340528523_1226446021339892_8173030502408013069_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/340620598_138595099180099_4344383593292194468_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/340886720_200449249364877_2163049465667420008_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/341004664_1994149297586875_7771861242238984225_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/341195774_743784747292974_8849577707300242125_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/341277039_706397094617643_8702590161749482165_n-1024x768.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE