test

Всі новини про життя міста

«Герою Слава!»: у Кривому Розі з’явився новий мурал, присвячений нещадно застреленому росіянами українському воїну Олександру Мацієвському

6 березня в мережі з’явилось відео з нашим військовим, котре сколихнуло не тільки Україну, а й увесь світ. Наш воїн вимовив «Слава Україні!» та його одразу застрелили рашисти. Загарбники випустили кілька автоматних черг, по-звірячому позбавили життя нашого військового. Майже через тиждень встановили особу нашого Героя, це був Олександр Мацієвський. 

Цей вчинок рашистів та героїзм нашого військового одразу набув розголосу, викарбувався в пам’яті кожного українця. Загиблий Олександр Мацієвський став символом народного спротиву російським окупантам. Вирішили вшанувати його пам’ять і у Кривому Розі. Зокрема, на «Червоній» з’явився новий арт-об’єкт, присвячений нашому Герою. Автором муралу є працівник «Криворіжгазу», на рахунку котрого не одна подібна робота. 

Новий арт-об’єкт розміщений неподалік від будівельного коледжу, на одній із споруд. На муралі Анатолій Зубенко зобразив Олександра Мацієвського на фоні мапи України, виконаної в кольорах державного стягу. Таким чином містянин хотів вшанувати пам’ять українського воїна, котрий до останнього подиху залишився справжнім патріотом своєї країни.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини