![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/1_1_rooooo4e3oe4o-1024x576.jpg)
За процесуального керівництва Криворізької центральної окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальні акти стосовно головної лікарки та директора одного з комунальних підприємств Криворізької міськради за фактами розтрати чужого майна в особливо великих розмірах та службової недбалості (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).
За даними слідства, у 2022 році між комунальним підприємством, яке володіє мережею аптек, та міською лікарнею було укладено договір про постачання аптечок для військових.
Про це повідомляє відділ інформаційної політики Дніпропетровської обласної прокуратури.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/1_2_rooooo4e3oe4o-1024x576.jpg)
Фактично підприємство поставило до лікарні 3000 недоукомплектованих необхідними медичними препаратами аптечок, а їхня вартість вдвічі перевищувала ринкову ціну.
Головна лікарка, не перевіривши ці факти, підписала акти приймання-передачі, а медзаклад безпідставно перерахував всю суму закупівлі.
Висновком експертів підтверджено, що внаслідок дій обвинувачених збитки тергромаді м. Кривого Рогу становлять понад 9 млн грн.
Під час обшуків у приміщеннях комунального підприємства та медзакладу правоохоронці вилучили документацію, яка підтверджує злочинну діяльність, та аптечки.
Досудове розслідування здійснювали слідчі слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області, оперативний супровід – УСБУ області.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/1_3_rooooo4e3oe4o-1024x576.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/1_4_rooooo4e3oe4o-1024x576.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/1_5_rooooo4e3oe4o-1024x576.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE