test

Всі новини про життя міста

Готові огорнути теплом сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: 160 мешканців області пройшли спеціальне навчання

Вони виявили бажання огорнути теплом сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки та патронатні вихователі. Цьогоріч 160 мешканців регіону пройшли спеціальне навчання.

Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Бажаючих прихистити дитину вчать особливостям різних форм сімейного виховання. Встановлювати контакт з малечею, знаходити спільну мову. Додалися й заняття з безпеки і домедичної підготовки», – зазначила заступник директора обласного центру соціальних служб Наталія Астахова. 

Цьогоріч через тренерів та психологів центру пройшло вже 5 груп. А це – 160 потенційних усиновлювачів, прийомних батьків, опікунів та патронатних вихователів. Курс підготовки – це не тільки теорія, а й домашні завдання.

«Також тренери виїжджають у родини кандидатів. Навчають і готують до прийому сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, інших членів сім’ї, – пояснила Наталія Астахова. –  Пройшовши програму, всі отримують відповідні довідки та позитивні рекомендації. Такі усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки та патронатні вихователі готові до прийому малечі».

Вже заплановано навчання ще двох груп. А от мешканці області, які бажають взяти дитину в родину, можуть звернутися до Служби у справах дітей за місцем проживання. Там проконсультують і дадуть направлення на підготовчі курси.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі