asd

Всі новини про життя міста

Говорили про підтримку цивільних під час війни: Дніпропетровська ОВА долучилась до Форуму регіональних координаційних центрів

У Києві за ініціативи віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук відбувся Форум регіональних координаційних центрів. Серед учасників – їх керівники, представники міжнародних організацій, волонтери, громадські активісти.

До заходу долучилась й заступник начальника Дніпропетровської ОВА Надія Задорожна.

«Я дякую за все, що було вами зроблено раніше. Але ми й надалі дуже потребуємо вашої допомоги. При цьому вкрай важливою є правильно налагоджена координація між керівниками регіональних центрів і представниками міжнародних організацій», – звернулась до міжнародних партнерів Ірина Верещук. 

За словами очільниці Мінреінтеграції, перш за все необхідно забезпечити комфорт і безпеку громадян під час опалювального сезону.

«Маємо акумулювати зусилля задля допомоги цивільним, які постраждали від війни. Зокрема, переселенцям, людям з інвалідністю, дітям. Соціально вразливих категорій багато. Й кожній потрібно приділяти увагу. Задля цього при обладміністраціях й створені Координаційні центри підтримки», – зазначила заступник очільника області Надія Задорожна.

Вона додала, що такі дорадчі органи опікуються наданням соціальних послуг. А ще гуманітарної, медичної, психологічної та правової допомоги. Центри взаємодіють з місцевою владою, іноземними партнерами, громадськими й волонтерськими організаціями. Такі вже створені в 24 областях України.

Учасники зустрічі поділилися пріоритетами роботи на 2024 рік. Своїми пропозиціями та ідеями. А ще позитивним досвідом роботи з людьми, які постраждали внаслідок війни. Крім того, озвучили першочергові потреби.

Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук вручила подяки керівникам Координаційних центрів.

Отримала відзнаку й Надія Задорожна.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі