Всі новини про життя міста

Гравець збірної України з баскетболу на візках тепер гратиме у Криворізькому клубі (фото)

Крутезною новиною з криворіжцям поділився спортсмен Red Rock Basketball Club Kryvyi Rih.

Потужне спортивне підсилення в Криворізькому баскетбольному клубі.

«…до нашої команди приєднується у минулому гравець збірної України на візках Єрмак Сергій, про таке підсилення годі було й мріяти, але Юлий Морозов допоміг налагодити контакт і ось Сергій з нами.

Він буде допомогати розвитку нашої команди на візках Red Rock Wheels.

Спілкування з Сергієм надихає і заряджає енергією, одразу відчувається великий, позитивний потенціал і він дуже крутий психолог.

Дуже його здивувало те, що у нас є проблема з гравцями, каже, що зазвичай все навпаки є гравці, а зала і візків нема. У нас же на сьогодні картина така, що є крутезний зал і тут ми дякуємо другу нашого клубу Инна Заименко, є візки, за які ми вдячні Юрій Понькін, Костянтин Чухно Pittsburgh Steelwheelers Michael Kussel Tetiana Kozinets, але ще не маємо гравців. Тому, якщо знаєте хлопців і двічат, кому це було б цікаво, корисно, то ми залюбки з кожним зустрінемось, поспілкуємось і впевнений, що цю команду чекає великий успіх.

Ще раз хочу привітати Сергія та висловити йому слова подяки за те, що погодився приєднатись до нас та допомагати!», – написав в соцмережі Nikita Matukhno.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі