test

Всі новини про життя міста

Група Нафтогаз забезпечить для АрселорМіттал Кривий Ріг понад піврічну потребу в газі

ГК «Нафтогаз Трейдинг», що є частиною Групи Нафтогаз, уклала угоду на закупівлю газу з одним із найбільших виробників сталевого прокату в Україні — підприємством «АрселорМіттал Кривий Ріг». Угода підписана 28 квітня 2023 року.

Про це повідомили у пресслужбі підприємства.

Загалом «АрселорМіттал Кривий Ріг» закупив у «Нафтогаз Трейдингу» 200 млн куб. м природного газу. Цей обсяг покриває орієнтовно більше половини річної потреби підприємства у блакитному паливі.

«Ця угода — це дуже важливий крок для Групи Нафтогаз. Передусім ми таким чином підтримуємо українську промисловість, адже гарантоване постачання газу сьогодні — важливий фактор для забезпечення сталості виробництва. З іншого боку, це можливість для нас збільшити свою присутність у промисловому сегменті ринку та остаточно закріпити статус найнадійнішого постачальника природного газу в Україні», — зазначив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов.

Надійне постачання дасть можливість «АрселорМіттал Кривий Ріг» збільшити рівень виробництва, що скоротилося внаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україну.

«Два важкоатлети української економіки –  Група Нафтогаз та найбільше в країні гірничо-металургійне підприємство – ухвалили рішення про стратегічну колаборацію, яка є однією з ключових передумов безперебійного виробництва. «АрселорМіттал Кривий Ріг» використовує природний газ практично в усіх своїх виробничих процесах. Наявність стабільного запасу посилює наші шанси цього року поступово наростити виробництво та ввести в роботу промислові агрегати після вимушеної паузи з початку повномасштабної війни. Партнерство з «Нафтогаз Трейдинг» зміцнить і наш бізнес, і нашу державу, — сказав Мауро Лонгобардо, генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Довідка:

Група Нафтогаз здійснює повний цикл операцій з розвідки та розробки родовищ, експлуатаційного та розвідувального буріння, транспортування та зберігання нафти і газу, постачання природного і скрапленого газу споживачам.

Група є першим в Україні видобувником вуглеводнів, національним контрагентом з їх імпорту та транзиту. Нафтогаз забезпечує зберігання газу в найбільших підземних сховищах Європи, дбає про надійне та безпечне газопостачання в країні в умовах здійснення ринкових реформ та протистояння російській агресії.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» працює у складі міжнародної компанії АрселорМіттал – світового лідера у виробництві сталі, найбільшого іноземного інвестора в Україні. Підприємство має повний металургійний цикл: гірничодобувне виробництво (відкриті розробки та підземне видобування руди), коксохімічне та металургійне виробництва. До виробництва залучено близько 26 000 людей.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини