Містяни вже помітили, що попри негаразди у житті українців, природа живе своїми сезонними нормами. Сильних морозів немає, плюсова температура сприяє тому, що зелені насадження прокидаються після зимової паузи.
У багатьох районах Кривого Рогу спостережливі жителі помічають квіти, бруньки – перші провісники весни.
Фото вони розміщують у тематичній групі «Природа Криворіжжя» у фейсбуці.
Так, користувач та відома біологиня Вікторія Тротнер показала гілки з бруньками на Карачунах та біля річки Інгулець, а Євген Шумило запримітив квіти на 20-му Кварталі. Дописувачі зазначають, що бачили проліски й на Соцмісті.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/392822649_1787483378415447_3545683494629875135_n-1024x462.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/428611112_1787835608380224_4778823861944923423_n-462x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/428613427_1175763063399536_5377561184063894509_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/428619278_1787829968380788_8014635853716085547_n-462x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/428676600_7099418900113657_7348358321181626158_n-819x1024.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE