![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_09-00-45-5-1024x682.jpg)
Вони вимагають розробити та затвердити Програму розвитку у сфері теплопостачання, а також розробити схему поєднання централізованого та автономного опалення.
Про це повідомили у Телеграм-каналі СВОЇ.
За словами авторки петиції Світлани Остапчук, «місто давно забило на ці документи». А за законом, без них Теплоцентраль чи Тепломережа не мають права модернізувати систему, а інвестори вкладатися у це: «Кричуща безгосподарність, миритись з якою надалі ми не будемо».
Зазначимо, менш ніж за добу петиція набрала 1000 голосів і її включили до порядку денного сесії міськради, яка має пройти сьогодні. Авторку петиції до зали не пустили.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_09-00-45-2-1024x682.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_09-00-45-3-1024x682.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_09-00-45-4-1024x682.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23_09-00-45-1024x682.jpg)
До мітингувальників вийшов технічний директор АТ “Криворізька теплоцентраль”.