Всі новини про життя міста

“І він усіх любив, і до нього всі тягнулися”. Криворіжці провели у засвіти військового Ігоря Кіриченка

На Центральному цвинтарі криворіжці у скорботі віддали останню шану нашому загиблому земляку – Ігорю Кіриченку. Чоловіку було всього 36…

Життя молодого криворіжця 13 листопада обірвав уламок ворожого снаряда. До лав ЗСУ чоловіка призвали 9 березня 2023-го. Воював Ігор гідно й відважно – пройшов двомісячні навчання у Польщі, служив заступником командира бойової машини піхоти, боронив нашу Вітчизну від окупанта на Харківському, Луганському та Донецькому напрямках.

До війни хлопець мав щасливе мирне життя: закінчив КНУ, працював на керівній посаді на ТОВ «Юністіл», виховував з дружиною 5-річного сина Захара.

«Ігор був люблячим сином, братом і батьком, – розповідає рідна сестра загиблого воїна, Ірина. – Він не мав військового досвіду, працював начальником на заводі. Добра і чуйна людина. 9 березня його забрали на війну. Спочатку направили у Харківську область, служив командиром відділення, 10 листопада його перевели під Куп’янськ, а вже 13 листопада загинув».

Не може стримати гірких сліз тітка Ігоря, Анжела:

«Це мій двоюрідний племінник. Теплий, душевний, дружелюбний, він усіх любив, до нього всі тягнулися. Любив свого маленького синочка Захарчика, батьків, бабусю з дідусем. На заводі про нього дуже добре відгукувались люди. Побратими на війні теж казали, що він толковий і кмітливий. Він отримав повістку і пішов нас захищати, навчався на командира БТР. І от, уламок поцілив…»

Востаннє схилити голови над полеглим бійцем прийшло багато людей: згорьовані рідні, друзі, колеги. Військові провели Воїна у вічність збройним залпом. Священнослужитель провів заупокійну службу, а присутні згадали Ігоря теплими і вдячними спогадами. Земляки запам’ятали його наполегливим і працелюбним, відповідальним і веселим, з чудовим почуттям гумору.

Навіки залишаться з роз’ятреною душею батьки Ігоря, сестра, колишня дружина та 5-річний син. 

Вічна слава відважному сину України! Пам’ятайте і шануйте його безсмертний подвиг!

Джерело: ТРК Рудана

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі