test

Всі новини про життя міста

Із військового – у бізнесмени: в Кривому Розі стартує

Стартує національна освітньо-грантова програма «Траєкторія» для ветеранів, військових та другого з подружжя. Мета Програми – надати підприємцям-початківцям базові знання, практичні поради та фінансову підтримку для започаткування та розвитку власної справи.

За результатами навчання та представлених бізнес-проектів 50 учасників отримають на конкурсній основі по 100 000 гривень фінансової підтримки на започаткування або розвиток власної справи.

Про це повідомляє управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради.

Участь у Програмі можуть взяти:

–   ветерани (особи, що мають статус УБД),

– військові (особи, що брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації),

–  другий з подружжя (офіційний чоловік/дружина ветеранів або військових, в т.ч. загиблих, зниклих безвісти та полонених).

При відборі заявок пріоритет надаватиметься бізнесам, що займаються виробництвом кухонного інвентаря, металу для кухні, текстилю, рушників, одягу, аксесуарів, іграшок, товарів з пластику та швейним підприємствам.

Дедлайн подання заявки — 16 червня 2024 року. 

Щодо навчання, то воно проходитиме в онлайн-форматі та міститиме теоретичну та практичну частину.  Під час першого теоретичного етапу учасники відвідають вебінар з розробки бізнес-плану, лекції від ветеранів-підприємців та заняття з психологом. На другому практичному етапі майбутні підприємці складатимуть бізнес-план та отримають індивідуальні консультації від  експертів. 

Дізнатися більше про проект та подати заявку на участь можна на лендингу Програми за посиланням.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі