Всі новини про життя міста

Із завтрашнього дня у Кривому Розі знімаються всі обмеження щодо водопостачання

Включно з довколишніми селами, які під’єднані до Кривого Рогу. Включно з промисловістю та автомийками.

Про це повідомили у КП “Кривбасводоканал”.

“Міська забудова, і багатоповерхівки, і приватний сектор переводилися на “автомат” з ручного керування весь минулий тиждень.

Система теплопостачання вже на 80% заповнена водою, бо тепло це також вода.
Десь 65% – поки що це вода КРЕСу та Макартів, 35% – вода Інгульця.
 
Три водогони з КРЕСу, які збудував Міськводоканал, це те, що реально врятувало місто в останні 2 місяці. Інакше ні води, ні каналізації не було б взагалі.

Але КРЕС – це тимчасове рішення. Води там вистачить лише на декілька місяців. Тому завдання цього року повністю перейти на воду Інгульця. Агентство з питань відновлення продовжує будівництво ще трьох водогонів до водосховища “Південне”. Ми вдячні та надаємо всю можливу допомогу.
 
Графіків більше немає. Проблеми можливі локальні у разі ремонтних робіт. За мережі відповідає Міськводоканал, за внутрішньобудинкові мережі – ОСББ чи управителі (там поривів теж дуже багато). Після трьох місяців включень/вимкнень і, відповідно, гідроударів система не в ідеальному стані і знадобиться якийсь час для її балансування.

Мешканці сіл, з подачі води звертайтеся до своїх сільських голів, старост та комунальних підприємств. Місто подачу воді забезпечить”, – зазначили у КП.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі