asd

Всі новини про життя міста

Карасі за 44 000 гривень: у Кривому Розі браконьєр сплатить штраф

У Кресівській водоймі зловмисник розставив сітку 12 червня – у період дії заборони на вилов риби на час нересту. Буквально через декілька годин у пастку розміром 60 м потрапило 28 карасів.

Горе-рибак склав улов у мішок й на гумовому човні поплив до берега. Там його чекали представники поліції. Улов було вилучено й порахована вартість збитків: 28 штук вартістю 1581 грн за 1 екземпляр на загальну суму 44 268 грн.

Своїми умисними діями, які виразилися у незаконному зайнятті рибним добувним промислом за допомогою заборонених знарядь лову, вилученні з природного середовища Кресівського водосховища, яке наповнює річка Саксагань, криворіжець заподіяв водному об`єкту істотну шкоду за ознакою вилову великої кількості риби в період нересту.

Жовтневий районний суд міста Кривого Рогу визнав громадянина винуватим у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 249 КК України, та призначив йому покарання у виді 1 року обмеження волі з випробувальним терміном.

Цивільний позов Державного агентства України з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм в особі Управління державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Дніпропетровській області до підсудного про відшкодування матеріальних збитків, завданих кримінальним правопорушенням, у розмірі 44 268 гривень суд задовільнив повністю.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи