![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-20_11-09-49-1024x683.jpg)
Німецька компанія зацікавлена у зведенні заводу для виробництва будматеріалів в Україні. Як можливу локацію розглядає й Дніпропетровщину.
Співпрацю у цьому напрямку обговорили з представниками ОВА та громад області.
«Дуже приємно, що іноземні компанії готові вкладатися у розвиток потужностей та створювати на Дніпропетровщині нові робочі місця. Нам потрібно зміцнювати економіку. Тому коли ми дізналися про зацікавленість – дуже швидко опрацювали питання», – сказав заступник начальника Дніпропетровської ОВА Максим Беспальчук.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-20_11-09-42-1-1024x683.jpg)
«Ми готові до співробітництва. Є бажання працювати. Щоб всі елементи склалися, потрібна лише підтримка місцевої влади. Шукаємо партнерів, аби взяти участь у відбудові України», – зазначив заступник директора німецької компанії Свен Рінгсдорф.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-20_11-18-45-1024x683.jpg)
Іноземні партнери попросили допомоги у налагодженні комунікацій з місцевими компаніями та пошуку локації. Представники громад запропонують їм варіанти ділянок, які підходять під будівництво.
Таку взаємодію забезпечує Регіональний офіс міжнародного співробітництва.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-20_11-09-58-1024x683.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-20_11-09-53-1024x683.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE