test

Всі новини про життя міста

Комунальний “тепловик” “Криворіжтепломережа” обладнав генераторами свої котельні (фото)

Містяни і під час блекаутів будуть з теплом в оселях: на муніципальному теплогенеруючому підприємстві проводять роботу зі встановлення потужниих джерел альтернативного забезпечення електроенергією.

Вже на 47 об’єктах підприємства “Криворіжтепломережа” встановлено генератори потужністю до 1000 кВт – на котельнях та насосних станціях.
З цього приводу очільник міста Юрій Вілкул підкреслив: «Завдяки послідовній роботі зі зміцнення та підвищення автономності об’єктів критичної інфраструктури, джерелами резервного живлення обладнано більше 200 об’єктів тепло- та водопостачання, медичної та соціальної сфер, генераторами оснащені також всі 110 Пунктів Незламності. Усього в місті встановлено майже 1000 генераторів. У 2023 році продовжимо встановлювати генератори на об’єктах тепло- та водопостачання».
Одночасно з придбанням генераторів, на КП “Криворіжтепломережа” заплановано замінити ізоляцію зовнішніх мереж теплопостачання в усіх районах, провести реконструкцію котельні «Криворіжсталь», закупити 11 одиниць спецтехніки.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини