У КП “Кривбасводоканал” обурені тим, що кожного дня доводиться витягувати з каналізації слюсарям.
“…виникає лиш одне питання – коли припиняться ці тортури?” – запитали у пресслужбі підприємства.
“Здавалося, головним ворогом колекторів є вологі серветки, до яких липне все на світі, але криворіжці вигадали новий, жорсткіший вид знущань – целофанові пакети розміру unlimited.
Незрозуміло, навіщо викидати в каналізаційні колодязі скло, віконні рами, хутряні речі, сидіння стільців і цеглу, як це зробили на вулиці Героїв Маріуполя?
Яким чином і з якою метою змили величезний шмат поліетилену мешканці вулиці Криворіжсталі?
Якщо шпигування каналізації сміттям є способом нашкодити сусідам, то ми у водоканалі робимо висновок, що все місто ненавидить одне одного. Якщо запитати окремого абонента, то він і за воду сплачує вчасно, і, навіть, туалетний папір викидає до урни. Але хто тоді свідомо створює засмічення?
Поважайте себе і труд комунальників!” – зазначили у КП “Кривбасводоканл”.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/342021219_177832301412735_5144561546771778505_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/342059347_971418430536937_1494992127035658749_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/342206687_800207494332906_1514820001980088589_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/342220903_225143520217671_3277771561331860304_n.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE