asd

Всі новини про життя міста

Криворіжці можуть безкоштовно отримати земельну ділянку

Громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності. Як скористатися цим правом?

Стаття 121 Земельного кодексу України регулює норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам.

Відповідно до засад чинного земельного законодавства, громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок в таких розмірах:

– для ведення особистого селянського господарства – не більше 2,0 гектара;

– для ведення садівництва – не більше 0,12 гектара;

– для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах – не більше 0,25 гектара, в селищах – не більше 0,15 гектара, в містах – не більше 0,10 гектара;

– для індивідуального дачного будівництва – не більше 0,10 гектара;

– для будівництва індивідуальних гаражів – не більше 0,01 гектара.

Відповідно до пп.5, п. 27 Перехідних положень Земельного кодексу України, під час дії воєнного стану безоплатна передача земель державної, комунальної власності у приватну власність забороняється.

Втім, ця законодавча норма не поширюються на безоплатну передачу земельних ділянок у приватну власність власникам розташованих на таких земельних ділянках об’єктів нерухомого майна (будівель, споруд).

У Кривому Розі з питання безоплатної передачі у власність земельної ділянки необхідно звертатися до департаменту регулювання містобудівної діяльності та земельних відносин виконкому Криворізької міської ради: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1 тел. (0564)92-13-81, 493-07-94, е-mail: umazv@kr.gov.ua.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі