Містянина обурив черговий вандальний вчинок.
Зокрема, в салоні тролейбусу місцевий мешканець Максим Трачук побачив «художества» й звернувся до містян з запитанням (пост зроблено в тематичному пабліку «Транспорт Кривого Рога»):
«Доброго вечора
Сьогодні в тролейбусі №0019 побачив малюнки, котрі залишили підлітки на задньому майданчику салону. На вашу думку як можна таких підлітків покарати?».
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/411582124_850791609858707_1327566016129706484_n-1024x576.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE