asd

Всі новини про життя міста

Криворіжці віддали останню шану 41-річному воїну Миколі Максиму

3 березня в Кривому Розі, у секторі почесних поховань Центрального цвинтаря, попрощалися з 41-річним воїном Миколою Максимом. Наш земляк воював від початку війни. Загинув 23 лютого на Донецькому напрямку, під Вугледаром. Життя чоловіка обірвав мінометний обстріл російських військ.

Наш Микола був гарним батьком, чоловіком і світлою людиною, – кажуть рідні та друзі Героя.

“Він для мене був як син, і Катя, його жінка, як дочка для мене. Дуже гарний сім’янин, патріот своєї Батьківщини, добродушна людина. Хочеться низько уклонитися цій людині, розумієте, дуже низько”, – каже сусідка Ірина.

«Завжди такий усміхнений і добрий, готовий прийти на допомогу. Патріот з вірою у краще майбутнє. Герой… Таким я назавжди тебе запам’ятаю, куме, і твій вислів: “Все буде добре. Все буде Україна”, –  висловила свій біль у соцмережах Зоряна Гриценко.

«Вічна пам’ять та Царство Небесне моєму дорогому зятю і Герою. Гарний та добрий був чоловік і батько, щира людина! Дякую тобі та всім воїнам, які стоять за свободу та незалежність нашої землі, за неньку-Україну, низький уклін тобі, Миколко!» – попрощався з захисником Ігор Соколов.

У полеглого воїна залишились дружина та син.

Вічна пам’ять і слава нашим оборонцям!

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи