asd

Всі новини про життя міста

Криворіжцям розказали, де краще купувати презервативи

Каса в супермаркеті – точно не найкраще місце для придбання такого важливого захисного засобу як презерватив.

14 лютого – не тільки День закоханих. А ще й – Міжнародний день презерватива.

Саме так, виявляється є й такий День.

Тож фахівці Криворізького центру «Снід» звернулися до мешканців Кривого Рогу з корисною інформацією про різні нюанси, пов’язані з цією «штучкою»:

«Презервативи захищають від передачі ВІЛ статевим шляхом. Так просто. А як обрати потрібний контрацептив?

– Найкраще купувати презервативи в аптеці або сексшопі. Там вони належно зберігаються. Плюс більший асортимент, тож легше знайти потрібний.

– Будьте об’єктивними. І вибирайте презерватив відповідного розміру. Більший кондом не прилягає щільно, а значить може зісковзнути під час статевого акту. Відтак – увесь захист нанівець. Менший презерватив може порватися, що також руйнує безпечність сексу.

– Слідкуйте, щоб було достатньо змазки. За потреби використовуйте додаткову, яка поєднується з матеріалом кондому. Адже менше змазки – більша ймовірність, що презерватив втратить свої захисні функції.

– Не відкривайте упаковку нічим іншим, як руками. Будь-чим іншим (зубами, нігтями, ножицями, ножем) легко пошкодити цілісність презерватива. А це – різко знижує його ефективність.

– Порадьтеся з лікарем. Адже може виникати індивідуальна реакція на латекс або певний лубрикант, часом використання презерватива може впливати на ерекцію або мати ще якісь побічні ефекти. Найкраща рішення — це завжди звертатися до лікаря, а не гуглити розв’язання проблеми.

– А решта – ребристість, крапочки чи колір – на ваш смак. Головне, щоб це влаштовувало партнера_ку.

Купити презерватив — це завжди ваша відповідальність. Якщо ви достатньо зрілі, щоб займатися сексом, не перекладайте відповідальність за захист від ВІЛ та інших ІПСШ, а також від небажаної вагітності на вашого партнера_ку».

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи