asd

Всі новини про життя міста

«Криворіжгаз» повідомив про встановлення smart-лічильників природного газу

РГК (Регіональна газова компанія) завершила сертифікацію «розумних» лічильників природного газу, розроблених спеціалістами R&D-підрозділу. Ці прилади почнуть виготовляти та встановлювати споживачам газу вже в 2023 році.

Як інформують в АТ «Криворіжгаз», прилади обліку поєднують мембранний лічильник та вбудований у корпус смартмодуль з модемом. Завдяки модему прилад в автоматичному режимі передаватиме до газорозподільної компанії дані про споживання газу.

В основі мембранного лічильника – комплектуючі всесвітньо відомого італійського бренду Mesura, а смартмодуль з модемом розроблені фахівцями РГК.

Виробництво smart-лічильників розпочнеться у II кварталі 2023 року на потужностях українських метрологічних центрів RGC Metering.

Перша партія – 16 тисяч лічильників – буде виготовлена в цьому році.

«Нові лічильники будуть встановлюватися як в рамках інвестиційної програми газорозподільних компаній, так і призначатися для комерційного продажу. Нове встановлення – це зазвичай забудовники. В рамках інвестпрограми новими лічильниками ми будемо безплатно замінювати старі прилади обліку, які не пройшли повірку», пояснюють в газовій компанії.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі