Зроблена власноруч поробка принесла учениці з Кривого Рогу золоту медаль міжнародного гатунку.
Єлизавета Кушка навчається в 7-Б класі Криворізького ліцею №113. Окрім талану до навчання, дівчина має великий творчий потенціал та багато творчих ідей.
Одну з них вона втілила під керівництвом своєї наставниці-вчительки Надії Іванівні Шпак.
Ця творча робота виявилась успіішною та переможною – Єлизавета Кушка здобула І місце в номінації “Умільці” Міжнародного багатожанрового двотурового фестивалю-конкурсу мистецтв “Миколайські зірки” (м. Прага).
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/413935775_853459033246520_713554170471099677_n-577x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/413967708_853459003246523_4100891699500626244_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/413905218_853459053246518_605562292296260836_n-577x1024.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE