![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/386598171_6551942284890862_1802541012107924370_n.jpg)
Виготовлена власноруч козацька булава принесла перемогу в мистецькому конкурсі.
Вихованці гуртка з мистецько – творчої компетенції «Талантуся» Криворізького комунального закладу дошкільної освіти №57 під керівництвом Вікторії Євдошенко виготовили поробки «Всеперамагаюча козацька булава».
Виготовлений дитячими руками символ козацької сили та міцності духу приніс перемогу у Всеукраїнському конкурсі до Дня українського козацтва «Перлина мистецтва».
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/386598499_6551943508224073_8197447796113081459_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/386607180_6551941868224237_4615853846864390404_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/386784655_6551943818224042_8861788935876502048_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/386784689_6551941704890920_5832127943622201184_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/387194314_6551936338224790_7764359339898928927_n.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE