asd

Всі новини про життя міста

Криворізькі майбутні першачки проходять підготовку в режимі офлайн (фото)

У 12 дитячих садочках та 65 школах Кривого Рогу налагоджено освітній процес в режимі офлайн – для підготовки цьогоічний першачків до вступу в школу.

Криворізький мер Юрій Вілкул провів виїзну нараду на базі одного із закладів дошкільної освіти щодо питання організації навчання з майбутніми першокласниками.
«Війна вплинула на всі сфери життя українців. Особливих змін зазнала й освітня галузь, зокрема, дошкільна. Наразі, дитячі садочки працюють дистанційно, приймають тимчасово переміщених осіб, серед яких багато і сімей з дітьми. Ми розуміємо як важко працюючим батькам влаштувати малюків і робимо все, що від нас залежить, щоб підготувати освітні заклади до безпечного виховного та навчального процесу офлайн. Зараз у пріоритеті у нас майбутні першокласники. Дітки ніколи не бачили вчителя і для них процес адаптації та звикання до навчання проходить не так швидко. А тому, з 1 березня було прийнято рішення – для підготовки дітей до першого класу, ми відновили навчальні заняття для них в режимі офлайн. Такі заняття проходять у 12 дитячих садочках та 65 школах. У всіх цих закладах підготовлені укриття, адже найголовніше – безпека дітей. Майже спочатку війни ми розпочали поточні ремонти в укриттях закладів освіти. Багато роботи вже зроблено: це і ремонт електропроводки, і системи водопостачання й вентиляції та інше. Укриття забезпеченні всім необхідним, як для короткого, так і для тривалого перебування. І тільки покращиться ситуація, менше буде повітряних тривог, будемо поступово повертатися до очної роботи усіх освітніх закладів, зокрема, й дитячих садочків», – зазначив Юрій Вілкул.
У Кривому Розі у новому навчальному році до першого класу підуть більше 4 тисяч хлопчиків та дівчаток. Наразі, заняття в режимі офлайн відвідують вже 2080 дошкільнят.
Директор департаменту освіти і науки виконкому міськради Тетяна Кріпак доповіла: «Ворога відкинуто від кордонів нашого міста, але існує загроза ракетних ударів. Тому, ми повертаємо до роботи освітні заклади поетапно. Ми вивчили думку батьків і на сьогодні маємо 2500 письмових заяв від батьків вихованців старших груп дитячих садків. Хочу зазначити, що прийом заяв триває. З 1 березня ми розпочали освітній процес за змішаною формою навчання: двічі на тиждень, по 2-3 години зранку – очно, інші дні тижня – дистанційно. У дні очного навчання пріоритетні освітні напрямки: «логіко-математичний розвиток» та «розвиток мовлення і культури мовленнєвого спілкування». Зауважу, що всі заняття проходять із суворим дотриманням правил безпеки і як тільки лунає сирена, діти з педагогами одразу переходять до укриття».
За словами керівника дитячого садочку №72 Ірини Руденко, всі дії на випадок надзвичайної ситуації із працівниками закладу відпрацьовані. «Найпростіше укриття облаштували у підвалі, де розташований й теплопункт. Одночасно тут можуть перебувати до 50 чоловік. Є стільці, на яких ми можемо розмістити дітей та все необхідне: і дидактичний матеріал, і розвивальні ігри, і прості іграшки. Крім того, підготовлено запас води, їжі, засобів гігієни. Діти можуть перебувати там, поки не прийдуть батьки», – зазначила Ірина Руденко.
Задля безпечного перебування учнів у 98 закладах освіти вже проведені ремонти укриттів, до кінця року облаштують ще 46.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі