Дві вчительки з Кривого Рогу були відібрані для участі в українсько-британському освітньому проекті.
Вчителі англійської мови Анастасія Штефан та Юлія Похлеба Криворізького ліцею №119 були відібрані для участі в навчальному курсі «Викладання та навчання у важкі часи», що проводився за підтримки Міністерства Освіти і Науки України в рамках глобальної програми Британської Ради Language for Resilience у місті Кракові (Республіка Польща).
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336780891_532271159088187_5589649012938921781_n.jpg)
В рамках курсу вони дізналися, що таке психологічна травма та як розпізнати її у дитини, як працювати зі складною поведінкою учнів та як створити безпечний освітній простір для учнів під час війни.
Усі інтерактивні завдання курсу базувалися на прикладах викладання англійської мови.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336788236_2079753318885667_9183237297694048149_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336791916_145613991764205_4057062769296955674_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336528406_763828175213477_3308282578471605888_n-1024x768.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE